Özgeçmiş

Sakarya doğumlu Dr. Turgay ŞİMŞEK Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni 2001, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda Genel Cerrahi uzmanlık eğitimini 2010 yılında bitirdi. Mecburi hizmet görev yeri olan Hatay Altınözü Devlet Hastanesi’nde ameliyathane kuruculuğu görevini üstlendi. Sağlık Bakanlığı Sakarya Pamukova Devlet Hastanesi 2012 yılı, Sağlık Bakanlığı Toyota-Sa Acil Yardım Hastanesi 2013-2016 yılları arasında Hastane Yöneticiliği görevlerini yaptı. Bu süreçte dönemin Sağlık Bakanı ile Sabancı Vakfı arasında yapılan yeni hastane kompleksi inşasının protokolünde başrolü üstlendi. Yöneticilikle ilgili 3 başarı ve 1 üstün başarı ödülü aldı. Bu dönemde ara verilmeden akademik çalışmalarını da Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk ile birlikte devam ettirdi. 2016 yılında Dr. Öğrt. Üyesi olarak Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda çalışmaya başladı. 2018 yılında Doçentlik ünvanını kazandı ve 2019-2020 yıllarında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sağlık Yönetimi Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı. Hala doçent olarak Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Meme endokrin cerrahisi (Onkoplastik meme cerrahisi), karın bölgesi fıtıkları cerrahisi ve reflü cerrahisi ağırlıklı olmak üzere faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Akademik Çalışmalarım

Konusu ile ilgili pek çok yurtiçi ve yurtdışı yayını, kitap bölümü çevirileri, kitap bölümü yazarlıkları, poster ve sözlü sunumları, kök hücre çalışmaları olan Dr. Şimşek 2013 yılında Ankara’da yapılan 7.Cerrahi Araştırma Kongresi’nde sözel seçilmiş sunum birincilik ödülü, poster seçilmiş sunum üçüncülük ödülü aldı.

Meme Kanseri

Meme kanseri, meme dokusundaki hücrelerden gelişen kanserlerdir. Meme dokusunun herhangi bir yerinden kaynaklanabilir. En sık görülen tipi; meme kanallarından kaynaklanan “duktal” kanser denen kanserlerdir. Süt üreten bezlerden köken alan “lobüler” kanserler de sık görülür.

Services

This is some dummy copy. You’re not really supposed to read this dummy copy, it is just a place holder for people who need some type to visualize what the actual copy might look like if it were real content.

“Best Film”
Winner

“New Film Festival”
Winner

“Best Short”
Winner